ניקוי ספות

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות עור

ניקוי מזרונים

הברקה קריסטלית לחידוש מרצפות


אלופים בחידוש מרצפות

הברקה קריסטלית מוזמנת לעתים קרובות על ידי מוסדות, משרדים, בתי עסק וכמובן גם בתים פרטיים כחלק מהליכי ניקוי נוספים. מדובר בתהליך מעמיק בעל מספר שלבים בו נעזרים בציוד ובחומרים ייעודיים על מנת לחדש מרצפות שזוהרן דהה עם הזמן, ולהעניק להן מראה נקי ורענן שיישמר לטווח הארוך. א.א אלופי הניקיון נמנית עם החברות המובילות במשק בתחום הניקיון, ומציעה גם לכם הברקה קריסטלית ברמה הגבוהה ביותר, בהתאמה ספציפית לצורכיכם.

כיצד נעשית הברקה קריסטלית

כאמור, הברקה קריסטלית הינה תהליך המבוסס על מספר שלבים וחומרים, ולכן דורשת ניסיון והבנה מעמיקה בתחום. במהלכה נעשות עבודות קרצוף, ניקיון והברקה הכוללות גם יישום של שכבות הגנה על פני הריצוף, וזאת עד שמתקבל מראה בגימור מושלם. בתוך כך, בין השלבים השונים עשויה להידרש המתנה של מספר ימים על מנת שהחומרים המיוחדים יעשו את פעולתם, וניתן יהיה להמשיך ולהשלים את המלאכה. כמו כן, חשוב לדעת כי ההברקה עשויה להתאים למגוון רחב של סוגי מרצפות, ביניהן שיש מצבה, מרצפות טרצו, שיש רזינה, מרצפות מצוירות, שיש חברון, מרצפות אבן רגילות ועוד סוגי מרצפות אבן ושיש. מאידך, קיימים מספר סוגי ריצוף שאינם מסוגלים לספוג את חומרי ההברקה שמוחדרים תוך כדי חימום, וביניהם מרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן. לכן, מומלץ לפנות אלינו ב- א.א אלופי הניקיון על מנת לקבל ייעוץ לגבי סוגי ההברקה האפשריים בבית או בעסק שלכם.

מדוע הברקה קריסטלית?

הברקה קריסטלית נמנית מזה מספר עשורים עם שיטות הניקיון המומלצות והפופולריות ביותר בעולם, וזאת בזכות מספר יתרונות מהותיים. ראשית, למרות שעלויותיה גבוהות יחסית היא מהווה השקעה משתלמת מאוד לטווח הארוך, מאחר שאתם זוכים למרצפות השומרות על מראה קריסטלי נהדר לאורך השנים, וכך מונעים הליכי ניקיון אחרים שמצטברים לסכומים גבוהים יותר. שנית, ההגנה המסופקת בשכבה זו גם מגנה על המרצפות מפני נזקים שונים ושריטות, העלולים להיגרם למשל בעקבות גרירה של רהיטים. בנוסף, ההברקה הקריסטלית הופכת את הרצפות שנראו ישנות ודהויות לחדשות, בוהקות ומצודדות, ובתוך כך גם שומרת עליהן מפני שחיקה ועליכם מפני החלקה.

לעבוד עם מי שמבין

על מנת ליהנות מהיתרונות הללו לטווח הארוך עליכם לפנות לחברה שנעזרת רק בציוד ובחומרים הטובים ביותר, ושצוותיה אמונים על ביצוע כל שלב ושלב בצורה מושלמת. על כן, אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו הרחב, וליהנות מהברקה קריסטלית ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים והזמנת עבודה: 054-2600099